Web sitenizin Google organik arama sonuçlarındaki konumundan memnun değilseniz ya da ziyaretçiler hedeflediğiniz anahtar kelimelerden gelmediği için satışlarınız yetersizse kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti sayesinde bu sorunlarınıza kalıcı çözüm bulabilirsiniz. Yapılan arama motoru optimizasyonu çalışmaları size marka bilinirliliği, potansiyel müşterilere ulaşma ve satışların artışı olarak dönecektir. SEO yatırımınızı ertelemeyin, arama motorlarındaki büyük pastadan payınızı alın.

KURUMSAL SEO

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarının marka ve şirketler özelinde uygulanmasına Türkiye ‘de kurumsal SEO adı verilmektedir. Bu çalışmaları anahtar kelime analizi, rakip analizi, on page SEO (Site İçi Optimizasyon), off page SEO (Site Dışı Optimizasyon) ve siteye özel geliştirilen SEO stratejileri olarak özetleyebiliriz. Google algoritmalarına uygun şekilde planlanan ve uygulanan bir arama motoru optimizasyonu çalışması web sitesinin hedef anahtar kelimelerinde görünür olmasını ve hatta rakipleri geride bırakarak ilk sıralarda konumlanmasını sağlayabilir. SEO yatırımınızın boşa gitmemesi için profesyonel bir SEO danışmanı ile iş birliği halinde olmanız hedeflerinize ulaşma noktasında hayati öneme sahiptir.

SEO DANIŞMANI

En iyi  SEO danışmanı ile arama motoru optimizasyonu sürecini yönetmek, Google’da ilk sıralara yükselmek, organik aramalar üzerinden potansiyel müşterilere ulaşmak dijital pazarlamanın öneminin farkında olan her şirketin hedefleri arasındadır. Alınan SEO hizmetinin dönüşümünün hedeflenen düzeyde olmasında SEO danışmanı tercihi son derece önemlidir. Tecrübeli, özellikle teknik SEO kısmında deneyim sahibi, çalışmalarında doğal SEO yöntemleri kullanan birisinden SEO danışmanlık hizmeti almak başarıyı getireceği gibi arama motoru cezaları ile karşı karşıya kalmanın da önüne geçecektir. İşinde uzmanlaşmış bir freelance SEO danışmanı, SEO Ajansı tarafından verilecek hizmetlerin daha fazlasını daha düşük bütçeler karşılığında sağlayabilir.

FARKIM

  •  2007 yılından bu yana aralıksız devam eden SEO danışmanlığı tecrübesi.
  •  SEO çalışmalarında kesinlikle “SEO Paketleri” gibi isimlerle uygulanan black hat SEO (İllegal Seo) yöntemleri kullanmıyorum. Kullanmış olduğum yöntemler white hat SEO (Doğal Seo) yöntemleri sınırları içerisindedir.
  • SEO uzmanı tercihini benden yana kullanan müşterilerim için peroyodik olarak her ayın sonunda detaylı SEO raporu sunuyorum. Bu raporda sitenin SEO açısından gelişimi ve bir sonraki ayda yapılacak çalışmalar yer alıyor.
  •  SEO performansının en yüksek seviyede olması adına Google’da meydana gelen gelişmeleri ve Google algoritmalarını yakından takip ediyorum.
  •  Link Reasearch Tool, Ahrefs, MOZ, Semrush, DeepCrawl, Searchmetrics, Google Analytics ve Search Console gibi dünyanın en gelişmiş ve profesyonel SEO araçlarını kullanıyorum.
Memnuniyet Garantili Stratejik SEO Danışmanlığı

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) çalışmalarında her web sitesi için aynı yöntemleri uygulamak doğru değildir ve uzun dönem başarı getirmez. Dolayısıyla her web sitesinin hizmet ettiği sektör, mevcut durum, rekabet durumu ve firmanın hedefleri dikkate alınarak stratejik SEO danışmanlığı çözümleri sunulmalıdır. Web sitesine özel geliştirilen SEO stratejileri sayesinde organik aramalarda daha kısa sürede başarılı olunabildiği gibi aynı zamanda rekabet düzeyi yüksek anahtar kelimelerde dahi sağlanan başarı kalıcı olmaktadır.

Arama motoru optimizasyonu çalışmalarında süre ve sıralama bakımından garanti taahhütünde bulunmak söz konusu olamaz. Her ne kadar Google’ın bilinen algoritmalarına yönelik web siteleri üzerinde optimizasyon yaparak görünürlülüğü arttırmak hedefleniyor  olsa da iplerin Google’ın elinde olduğu gerçeği asla göz ardı edilemez. Aksini iddia eden, “Garantili SEO” gibi aldatıcı ve süslü sözlerle kazanç elde etmek amacı içindeki kişi  ya da firmalardan uzak durmanız gerekir.  Sıralamalarda %100 bir garanti vermeyen fakat arama motoru optimizasyonu sonrasında marka bilinirliliği, satışların artışı, yeni müşteriler edinme gibi hususlarda memnuniyet garantisinin sunulduğu kurumsal SEO danışmanlığı hizmeti almak isterseniz sizin için makul bir fiyat teklifi hazırlayabilirim.

SEO Teklifi

 

SEO fiyat teklifi almak için aşağıda yer alan formdaki boşlukları eksiksiz olarak doldurunuz. Formu gönderdikten sonra web sitenize tarafımdan ücretsiz SEO analiziyapılacak ve devamında web sitenizin sektörünüzle ilgili anahtar kelimelerde Google’da ilk sırada çıkması için neler yapılacağı ile bilgilerle birlikte fiyat teklifi tarafınıza iletilecektir.

Herkesin bir web sitesi olabilir ama herkes web sitesini yaşatamaz. SEO yapılmayan bir web sitesi de milyonlarca rakip sitenin olduğu kocaman bir gezegende kaybolur. Web sitenizi görünür hale getirmek için SEO çalışması ile taçlandırmanız gereklidir.
Çünkü daha önce ölçümlenmiş ve olumlu sonuçları görülmüş,  arama motoru kriterlerine uygun SEO yöntemlerini tercih ediyorum. 2007 yılından bu yana firmalar için sağladığım SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) hizmeti benim için bir web sitesini Google’da ilk sıraya çıkartmak ile sınırlı değildir. Dönüşüm odaklı SEO stratejileri geliştirerek yapılan arama motoru optimizasyonu yatırımlarının satış ve müşteri artışı olarak dönmesini amaçlamaktayım.
SEO bir proje değildir. Başlangıcı vardır ama sonu yoktur. Dolayısıyla bu soruya 6 aylık SEO hizmeti veya 1 yıllık SEO hizmeti almanız yeterli olacak şeklinde bir cevap vermek doğru olmaz. Hedefler büyütülmeye devam edildikçe SEO çalışmaları da devam ettirilmelidir. Web site, geliştirilmeye devam edilerek yeni hedef anahtar kelimelerde görünür hale getirilebilir ve bu sürekli uygulanarak dönüşüm oranları arttırılabilir. Bunun yanı sıra başarı sağlanan anahtar kelimelerdeki konumun korunması için SEO çalışmalarının sürdürülebilir olması gereklidir. SEO çalışmaları ancak devamlılığı sağlandığında yüksek verimli bir yatırım haline dönüşmektedir.
SEO fiyatları belirlenirken sitenin mevcut durumu, sektörel rekabet düzeyi, anahtar kelime rekabeti dikkate alınır. Bu veriler neticesinde ADAM/SAAT türünden bir hesaplama yapılarak kurumsal SEO danışmanlığı fiyat teklifi hazırlanır. Uzun süreli SEO hizmeti alma taahhütünde bulunan ve sözleşme üzerinde anlaşılan sürenin belirtilmesine onay veren firmalara SEO ücretleri belirlenirken biraz daha esneklik gösterilmektedir. SEO danışmanlık ücretleri belirlenirken hizmet talebinde bulunan firmanın büyük ya da küçük ölçekli olmasıyla değil, hedefleri ve beklentileri ile ilgilenilmektedir.
On Page SEO (Site içi optimizasyon) ve Off Page SEO (Site dışı optimizasyon) birbirinden ayrıştırılamaz. Bir sitenin görünürlülüğünün arttırılması için her iki yönde de çalışmalar yapılması gerekir. Google arama motoru son yıllarda site içi optimizasyon çalışmalarını daha fazla önemsemeye başladı. Yalnız hala site dışı optimizasyon çalışmalarının da önemli bir yeri olduğunu unutmamak gerekir. Özellikle site içi optimizasyon çalışmaları neticesinde hedeflenen anahtar kelimelerde başarı sağlanamadıysa site dışı optimizasyon teknikleri ile desteklemek gerekmektedir.
Maalesef her siteye SEO danışmanlık hizmeti sağlamıyorum. İllegal içerikli web siteleri, oyun, bahis, şans oyunları, arkadaşlık siteleri gibi internet sitelerine hizmet vermiyoruz.